HerkesOyunda.com

Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4

Türkiye’nin Tek Oyun Bilgisayarı Mağazası

Monster Notebook oyunseverlerin daha kolay ulaşabileceği yeni mağazasında oyun tutkunlarına hem en yeni modellerini görme hem de VR deneyimini yaşama imkânı sunacak

Ürettiği yüksek performanslı oyun laptop’ları ve iş istasyonları ile her kesimin beğenisini kazanan Monster Notebook, Kadıköy’deki mağazasını yeni ve daha merkezi bir noktaya taşıyor.

Geride bıraktığımız 10 yılda olduğu gibi kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği bir marka olmaya çalışan Monster Notebook, bu amaç doğrultusunda Kadıköy’deki mağazasını oyunseverlerin çok daha kolay ulaşabilecekleri bir yere taşıyor.

Türkiye’nin Tek Oyun Bilgisayarı Mağazası

Monster’ın artık herkesçe bilinen yeşil siyah renklerinin ve Monster’ın gücünü ve enerjisini yansıtan geometrik hatlara sahip modern bir tasarımın hâkim olacağı 3 katlı yeni mağazada, oyunseverlerin VR deneyimini doyasıya yaşayabilecekleri özel bir VR deneme alanı da olacak. Elbette Monster hayranları mağazanın giriş katında yer alacak alanda Monster Notebook’un tüm gaming laptop modellerini görüp kullanma şansını da elde edecekler.

Monster kullanıcılarına yalnızca en iyi oyun bilgisayarını değil, en iyi hizmeti sunmaya da büyük önem veriyor. Oyunseverler en zorlu görevlerin altından kalkabilecek güçteki oyuncu notebook’u ve iş istasyonları hakkında her türlü bilgiyi Monster’ın tecrübeli çalışanlarından alabilecekler.

Türkiye’nin tamamen oyun bilgisayarlarına özel tek mağazası olan Monster Notebook’un Kadıköy mağazası, tüm oyun tutkunlarını yakın bir zamanda Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresindeki yeni yerinde ağırlamaya hazırlanıyor. Monster hakkında en güncel bilgileri almak için  buradan Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

  • Son yorumlar

  • PlayAsia

  • Kategoriler

Yandex.Metrica