Resident Evil 5 Sınırsız Mermi,Yeni Karakterler Yardım!!:(

Resident Evil 5 Sınırsız Mermi,Yeni Karakterler Yardım!!:(

Mesajgönderen lionosman » Pzt/Tem/2009 23:44

Arkadaşlar oyunun sonunu getirdim mercaneries sonra shewa ve cris için 1 er tane kostüm çıktı ayrıca infintine ammo ve mercaneries modu açıldı benim size sorularım şu
*Yenı Karakterler nasıl açılıyor?
*Diğer 2 kostüm nasıl açılıyor?
*İnfintine amoo yu new game modunda etkın ediyorum yes diyorum ama cephane sınırsız olmuyor neden bu çok acil!!??

Arkadaşlar lutfen cevap verın.Özleliklede infintine amoo konusundakı soruma şimdide cok tesekkurler
Resim
Kullanıcı avatarı
lionosman
Efsanevi Oyuncu
Efsanevi Oyuncu

Mesajgönderen Tuttle » Pzr/Ağu/2009 15:07

Dostum kostümler için ; eğer yanlış hatırlamıyorsam bütün bölümleri S rating'i ile geçmen gerek.Bir kostüm için en az A da yetiyor ama öteki için S gerekiyor.Zorluk seviyesi farketmez.Sınırsız cephane için ise ; bir silahı full upgradelemen gerekiyor.Ondan sonra o silahı sınırsız cephanesini satın alabiliyorsun bonus features'dan.Rocket Launcher'ın infinite ammo'su ise oyunun 5 saatin altında bitirdiğinde açılıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tuttle
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Mesajgönderen cold_winter » Pzr/Ağu/2009 16:33

Hikaye modundaki kostümler için BSAA amblemlerini toplaman lazım. 30 BSAA amblemi toplarsan 2 extra kostümüde açarsın hem chris hemde sheva için.

İnfinite ammo' da arkadaşın dediği gibi silah full upgrade edilmemiş veya upgradeleri tamamlandıktan sonra Bonus Features' tan sınırsız özelliği satın almınmamışsa olmaz.

Mercenaries' te ise en az 80.000 puanın üstüne çıkarsan her bölümde, her bölüm için bir karakter veya kostüm açılır.
Amnesia - The Dark Descent
Kullanıcı avatarı
cold_winter
Video Editörü

Mesajgönderen Tuttle » Pzr/Ağu/2009 16:54

Hmm evet bu S Rating bir figurine içindi , karıştırdım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tuttle
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Dön Oyun Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Yandex.Metrica