ps3 ü kırdırmalımıyım ?

ps3 ü kırdırmalımıyım ?

Mesajgönderen emreorucc » Prş/Haz/2011 14:49

Arkadaşlar zorda olsa babamı ps3 almaya ikna ettim daha 12 yaşındayım ps3ü kırdırmayı düşünüyorum çünkü orjinal oyun almazlar yada alsalar bile 4-5 ayda 1 oyun alırlar bu durumda kırdırmak daha mantıklı deyilmi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
emreorucc
Amatör Oyuncu
Amatör Oyuncu

Re: ps3 ü kırdırmalımıyım ?

Mesajgönderen Yengec1907 » Prş/Haz/2011 15:02

emreorucc

kesınlıkle kırdırma çok buyuk hata yaparsın para biriktir harçlıklarınla oyun al zaten 3-4 oyun alsan yeter sana full online takıl. kırdırırsan online oynayamassın online oynamıcaksanda ps3u almanın bı anlamı yok. git ps2 oyna. alıcagın oyun oncelıkle cod:bo olsun multisine gir çıkmassın zaten. pes al futbol yaparsın arkdaslarınla. gt4un yenı çıkanı var onu al. bide re 5 al yeter sana 1 yıl takılırsın bunlarla abartmıyorum cunku ben 1 yıldır bu oyunlarla takılıyorum cod bo harıc onu 8-9 ay oldu alanı :mrgreen:
Resim

Resim

CLAN = Bullets of Revenge®

Barışta, Oğullar Babalarını, Savaşta İse Babalar Oğlullarını Gömer. (Croesus)

Videolar= http://www.youtube.com/user/TheYengec1907/videos
Kullanıcı avatarı
Yengec1907
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen The Darklord » Prş/Haz/2011 15:25

çok uğraşma bitince ps storeye gir wlcom packde 2-5 oyun veriyorlardı indirirsin.O da olursa demo veya ps2 ps1 oyunlarını indir oyna :D
Kullanıcı avatarı
The Darklord
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen Black_Tower » Prş/Haz/2011 15:25

Bak çok iyi denk geldi bu konu,

Arkadaşım ben PS3' ümü 1 ay evvel kırdırdım.20-30 tane oyun yüklettim her istediğim yükledim her istediğimi oynadım ama baktımki PS3' ün büyüsü bozulmaya başladı.Oynanamaya başladım aklıma bile gelmiyor.Birde arkadaşlarımla savaşmayı maç yapmayı iddaya girmeyi özledim.Sonra verdim update'i orjinal yaptım.İyiki de yaptım hiç pişman değilim.

Makinayı kırdırmak senin sadece ilk zamanlarda gözünü doyurur ama sonra makina aklına bile gelmeyecek buna emin ol.Az oyun al öz oyun al.Her oyunun olduğu bir makinada hangi oyunları sonuna kadar oynarsınki bi düşün ! Oyunları 2-3 ayda bir alacaksınki kıymetini bil sonuna kadar oyna,arkadaşlarınla online kapış.Arkadaşlarınla online oynamanın zevkini yaşarsan zaten kırdırmazsın.

Sana abi tavsiyesi,Çok oyun yükleyim kusana kadar oyun oynayıp makinandan bıkmak istiyorsan kırdır fakat makinadan,verdiğin paradan,babana yalvarmanın değmesini istiyorsan kırdırma :wink:
Resim
Kullanıcı avatarı
Black_Tower
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen The Darklord » Prş/Haz/2011 15:30

ps3 ü sırf görüntü kalitesi hyada yeni oyunların çıktığı bir konsol olduğu için alıp kırıyolar öle değilsen dediklerimi yap.Evt online oynayabilirsin oda doğru.Mesela arkadaşlarınla.Yada co-op oyun alarak ailece eğlence ypabilir eğlendiysen tekrar baştan oynayabilirsin GOW 1-2-3 ü ben bitirincediğer zorluk sevyesinde yapıyordum ve bambaşka tat veriyorsu yani 4-5 ay normal

*Yok pahalı istersen ayda 1-2 oyun istiosan shoptodan al daha ucuz ve pratik
Kullanıcı avatarı
The Darklord
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen istatis » Prş/Haz/2011 23:04

Kesinlikle hayır uzatmaya gerek yok .
Resim
Kullanıcı avatarı
istatis
Amatör Oyuncu
Amatör Oyuncu

Mesajgönderen Dragonslayer » Prş/Haz/2011 23:11

Jailbreak yaptığınız taktirde online oyun oyanamazsınız, çünkü her psn'e bağlanmaya çalıştığınızda en son sürüm FW'yi yüklemenizi isteyecektir, yüklediğinizde de yaptğınız jailbreak iptal olacaktır, bence aldırırsın bir fifa 12 veya pes12 birde killzone 3 aldırırsın online takılırsın, 3-4 ayda birde gow tarzı oyunlar aldırırsın, hatta Assassin's Creed ve Assassin's Creed 2'yi uygun fiyatlara bulmanız mümkün, 2-3 sene önce çıkmış yada geçen senenin oyunlarını toptan alırsın, killzone 3 ile fifa 12 al bak keyfine :) ne yapacaksın jailbreak falan hikaye :)
Kullanıcı avatarı
Dragonslayer
Efsanevi Oyuncu
Efsanevi Oyuncu

Mesajgönderen maradonadona » Cum/Tem/2011 09:59

onlinesız bir ps3 çatısız eve benzer. ps3 ünü çöpe at daha iyi.
Oyunlarım:
Logitech Driving Force GT
Gran Turismo5
F1 2010
Killizone 3

Oynadıklarım:
F1 Championship Edition, Grid, GT5 Prologue,Call of Juarez Bound in Blood, Nba2k10, COD MW, COD5, COD MW2,COD Black Ops,GTA4, Killizone2, Pes 2008, Pes 2009, PES 2010, PES2011, Fifa 09, Fifa 10,Fifa 11, Fifa World Cup 2010, Euro 2008, GT5 Prologue , Resistance1, Battlefield Bad Company, Uncharted1,Uncharted 2, BlackSite Area 51,Metal Gear Solid 4
Kullanıcı avatarı
maradonadona
Efsanevi Oyuncu
Efsanevi Oyuncu

Mesajgönderen yaki » Cum/Tem/2011 10:30

onlıne diyorsunuzda bakalım adamın internet baglantısı var mı ?
yoksa kırdır varsa onlıne oyun dedikleri bence bi cod birde fifa cokta bunların fanı değilsen bir cok oyun oynayacak zamanın
varsa kırdır..
kırdıracaksan alırken version 3.55 olmasına dikkat et yada alırken kırık oyun yuklu olarak satan bi yerden al..
Kullanıcı avatarı
yaki
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen The Darklord » Cum/Tem/2011 13:14

yaki yazdı:onlıne diyorsunuzda bakalım adamın internet baglantısı var mı ?
yoksa kırdır varsa onlıne oyun dedikleri bence bi cod birde fifa cokta bunların fanı değilsen bir cok oyun oynayacak zamanın
varsa kırdır..
kırdıracaksan alırken version 3.55 olmasına dikkat et yada alırken kırık oyun yuklu olarak satan bi yerden al..

yaki sen de haklısın ama kırdırınca zevk kaçar ps2 den fark kalmaz orjinal alınca ekonomiye destek verip oyunun değerini anlatıyo ps3 kafede adamlar kırıo istediği oyunları oynuolar PSN den eser de yok.Cafelerde de başladı olay.
Kullanıcı avatarı
The Darklord
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen destroyer333 » Cum/Tem/2011 17:23

ps2'den farkı yok ne demek.ps2 ile ps3 oyunlarının kalitesi,zevki aynı mı?
bana sorarsan ilk birkaç ay kırdırma.sevdiğin tarz oyunların online'ı iyi olanları al.fps ise cod,bf,crysis,killzone gibi futbol seviyosan fifa,pes yarış seviyosan gt,nfs vs. sonra online oynamaya başla.birkaç ay devam et.eğer seversen online oynamayı kırdırma,çok sarmazsa offline oynamayı daha çok seversen kırdır.en azından denemiş,tecrübe etmiş olursun.online dünyanın nasıl bişey olduğunu görürsün,içinde kalmasın sonra. :wink:
XBOX 360 GAMER CARD
Resim
When I was young, I used to pray to God for a bike. But then I realised that God doesn't work that way, so I stole one and prayed for forgiveness.
Kullanıcı avatarı
destroyer333
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Mesajgönderen God of War » Cum/Tem/2011 17:57

destroyer333,

Online oynadıktan sonra nasıl kırdırsın? Online olur olmaz 3.61'i kurmak zorunda. 3.55 yukarısı olduktan sonra kırılmaz cihaz. Nete bağlayıp update yapar yapmaz işi bitti demektir. Kırdıracaksa ya nete bağlamadan kırdıracak, ya da bağladıktan sonra mecburen online devam edecek. Version 3.41 ve 3.55 arası cfw ya da jb yapılır, online olup daha üstüne çıkarsa işi biter.

============

Bu arada arkadaşlar yukardan uyarı geliyor netice de Sony'nin resmi reklamlarını alan bir siteyiz. Bu tür konular rahatsız edici olabiliyor bu anlamda. Sanıyorum arkadaşa gereken cevap verilmiş, bundan sonrası korsan muhabbetine dönüşmüş durumda. Mevcut cevaplarla cihazı alacak olan kişi kararını verebilecek kadar bilgi sahibi olduğuna göre başlığı kilitleyebiliriz.
Kullanıcı avatarı
God of War
Site Admin

Dön Playstation Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Yandex.Metrica