PS3 Görüntü Sorunu

PS3 Görüntü Sorunu

Mesajgönderen FieryKiss » Sal/Ara/2009 19:11

Arkadaşlar ben pes 2010 ve formula 1 in demolarını oynarken tv kumandasından ok tuşuna bastığımda ekranda 576p 50hz yazıyor yalnız killzone 2 (full oyun) oynarken 1080p 60hz yazıyor (killzone 2 nin kutusunda 720p yazıyor) kafam karıştı gerçekten. pes de frikik kullanan oyuncunun arkasında yazan ismi okunmuyor o derece karışık gösteriyor. acaba diyorum demo oldukları için mi böyle 576p yazıyo yoksa birde display settings den sadece 576p ve 1080p seçili idi (576p aktif değil tiki kaldıramıyorum) ben yanlarında bir de 720p ve birtane daha vardı tam hatırlayamadım onların da başına tik koydum acaba bundanmıdır sorun. Şu anda dışarı çıkmak zorunda kaldım bir daha oyunlara girip bakamadım. bu arada tv LG 32LF2500. Saygılarımla umarım derdimi anlatabilmişimdir. Teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
FieryKiss
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

Re: PS3 Görüntü Sorunu

Mesajgönderen cold_winter » Sal/Ara/2009 19:29

Kardeş 576p sabittir o daima seçili durur senin oynayabileceğin ayarlar diğer görüntü ayarlarıdır. Sadece 1080p seçiliymiş orada, demo oyunlar 720p'den yukarısında açılmıyor zaten. 720p'de görüntü ayarlarında seçili olmadığı için mecburen 576'da açmıştır çünü 1080 desteklemiyor açılan oyun.

Sende hepsi seçili dursun tekrar dene %99 720p ile açacaktır demoları.
Amnesia - The Dark Descent
Kullanıcı avatarı
cold_winter
Video Editörü

Re: PS3 Görüntü Sorunu

Mesajgönderen FieryKiss » Sal/Ara/2009 22:17

cold_winter çok teşekkür ederim kardeşim yaklaşık 2 haftadır pes 2010 un demosunu oynuyorum neden böyle gösteriyor diye diye bazı geceler gözüme uyku girmiyodu şu anda mükkemmel bir görüntü kalitesi var oyunlarda çok mutluyum tekrar teşekkür ederim çok saol
Resim
Kullanıcı avatarı
FieryKiss
PSTürk Bağımlısı
PSTürk Bağımlısı

acil yardim

Mesajgönderen ferdi44 » Prş/Oca/2010 21:30

arkadaslar lutfen yardimci olun ps3 4 ,5 gundur aciyorum televizyon ekrani komple mavi oluyor sonra ac kapa ac kapa me nu geliyor sonra psn kaydim siliniyor bazende once saat tarih ve gun ayarlari cikiyor sirasiyla yapiyorum sonra ingilizce yazilar cikiyor oda soyle yardimci olursaniz sevinirim next adjust settings for connection to the internet if making o wired connection you have an ethernet cable connected by connecting to the internet you can use playstation network services if you do no want to adjust these settings now press the button sonra data for unregistered users was found on the hard disk and has been restored data has been restored for the users listed below sonra the system was not turned of properly the last time is was used turn off system in either of the following ways to help avoid data loss or corruption ar damage to the system sonra (users)-(turn of system) on the screen touch the power button on the system front until the system beeps (for 2 seconds) iste boyle arkadaslar internet var ama sorun büyük olmuyor ne yapsam arkadaşımızın dediğini yaptım makineyi açıp cd çıkarma açma ve kapama tuşuna bastım 10 sny yine olmadı lütfen arkadaşlar yardımcı olur
Kullanıcı avatarı
ferdi44
Amatör Oyuncu
Amatör Oyuncu

Dön PS3 Hakkında ve Sorularınız

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Yandex.Metrica