hata kodu acil yardim lutfen

hata kodu acil yardim lutfen

Mesajgönderen jordanfr » Pzt/Mar/2011 19:06

slm benim sorunum su bende PS3 60 gb var bundan 8 ay once ylod problemi yasadim kendim nette arastirip tamir ettim ilkinde tamirden sonra sorunsuz calisti ama gecen hafta yeniden arizalandi bende ilki gibi tamir ettim ama tamirden sonra makinayi acinca joistik kablosuz calismadi ve internette baglanamadim bende format attim ama nafile neyse nette arastirdim ve ayni pr yi baskalarinin da yasadihini gordum bir kac kisi wifi kartini degistirip pr den kurtulmus hemen netten yeni bir kart satin alip denedim nafile yani ayni sonra birisi mise jour yapmami soyledi bende bilgisayara netten 3.60 surumunu indirdim ordan usb karta aktarip ps3 ya taktim ama sorunum dahada buyudu once hic deyilse oyun oynuya biliyordum ama simdi makina 3.60 surumu %72 ye kadar yukluyor ardindan su hata kodunu veriyor 8002F1F9 birkac kez islemi tekrarladim ama nafile hep ayni lutfen yardim edin ne yapmaliyim resmen beynim durdu 2 haftadir ugrasiyorum ama nafile ben yurt disin dayim sony e gittim tamir icin 200€ istedi
Kullanıcı avatarı
jordanfr
Çaylak Oyuncu
Çaylak Oyuncu

Re: hata kodu acil yardim lutfen

Mesajgönderen Karpuzcu » Pzt/Mar/2011 21:29

İlk defa duydum, şimdilik konuyu bir uplayalım, bilen birileri olabilir, biraz araştırıp gelirim ben :mrgreen:
Pro Gamer
Kullanıcı avatarı
Karpuzcu
Site Admin

Dön PS3 Testleri - Rehberler - Öğreticiler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Yandex.Metrica